A Malév 5 milliárd forintos üzemi veszteséget ért el az első négy hónapban, ami megegyezik az előző év hasonló időszakában produkálttal, de 1 milliárd forinttal kedvezőbb az üzleti tervben előirányzottnál - mondta Sándor László, a társaság elnök vezérigazgatója egy mai sajtóbeszélgetésen. A cég éves üzemi eredményterve egyébként 2 milliárdos veszteséget tartalmaz szemben a 2003-as, 4 milliárdos üzemi veszteséggel. A Malév az első 5 hónapban 30 milliárd forintos menetrend szerinti bevételre tett szert, ami 3,5 milliárddal haladja meg a bázisidőszakban elértet.
