A Magyar Vendéglátósok Ipartestülete a kényszerstandolásról szóló törvény eltörlését szeretné elérni - jelentette be a szervezet mai sajtótájékoztatóján. A testület szerint a napi standolás, amellyel a kormány a zárjegy nélküli termékeket akarná kiszorítani a vendéglátásból, éves szinten 4-5 milliárd forintos többletköltséggel járna.
2004. április 20. kedd, 12:32
