A Bakony Művek Rt. (BM) Hajdúnánáson egy 5,5 ezer négyzetméteres üzemet épít, a 350 fős, 1,35 milliárd forintba kerülő gyáregységben 2005 januárjában indulhat a termelés. Az üzem az Electrolux számára készít majd alkatrészeket, amelyeket svéd tulajdonban lévő cég épülő nyíregyházi hűtőgépgyárában használnak fel. A BM Veszprémben is befektet, ott januárban kezdődött meg egy hatezer négyzetméteres üzem 1,15 milliárd forint értékű felújítása. A 80 főnek munkát adó, a termelést augusztusban kezdő nyugat-magyarországi egység szintén az Electrolux számára gyárt hűtőgépalkatrészeket és -részegységeket, ám e termékek Svédországba kerülnek majd.
