BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem szívunk többet magyar Symphoniát?

Várhatóan bezárja debreceni dohánygyárát a Reemtsma Kft. - értesült a Népszabadság.

2004. január 27. kedd, 08:27

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A lap szerint a csökkenő cigarettfogyasztás miatt hagy fel magyarországi termeléssel. Kevéssé valószínű ugyanakkor, hogy eltűnjenek az olyan márkák a piacról, mint a Symphonia, a Davidoff, vagy a Főnix. A cég ugyanis a környező országok valamelyikében termelheti meg a magyar fogyasztóknak szánt mennyiséget. Az angol Imperial Tobacco Group tulajdonában lévő Reemtsma a magyar piac nagyjából 20 százalékát ellenőrzi.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet