A lap szerint a csökkenő cigarettfogyasztás miatt hagy fel magyarországi termeléssel. Kevéssé valószínű ugyanakkor, hogy eltűnjenek az olyan márkák a piacról, mint a Symphonia, a Davidoff, vagy a Főnix. A cég ugyanis a környező országok valamelyikében termelheti meg a magyar fogyasztóknak szánt mennyiséget. Az angol Imperial Tobacco Group tulajdonában lévő Reemtsma a magyar piac nagyjából 20 százalékát ellenőrzi.
