A Fővárosi Gázművek Rt. idén is folytatja a 2001-ben megkezdtett SAP R/3 integrált vállalatirányítási rendszer IS-U, azaz közmű moduljának kiterjesztését - hangzott el a társaság sajtótájékoztatóján. Ez év januárjától szeptember végéig így további 6 kerület csatlakozhat az eddigi 14-hez, az új számlázási és ügyfélkapcsolati rendszerben.
2004. január 8. csütörtök, 13:37
