BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az MTV-nél készül a Való Világ 3

Az MTV Kunigunda utcai stúdiójában készítik el a Való Világ legújabb, 3. részét is - írja a Népszabadság.

2003. december 8. hétfő, 09:02

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az MTV telephelyét egy tavaly júliusban kelt szerződés alapján használhatja a köztévé konkurense. A megállapodást annak idején Ragáts Imre kötötte az RTL-nek beszállító IKO Productionnal, de akárcsak a reklámidő-értékesítés esetében, ezúttal is kuratóriumi jóváhagyás nélkül. A testület mellőzését azzal indokolta a tévéelnök, a szerződés értéke nem éri el a testületi jóváhagyáshoz kötött 300 millió forintos értékhatárt. Az IKO valóban csak 125 millió forintot fizet a bázis használatáért, de mivel a produkciós iroda egyoldalúan meghosszabíthatja a szerződést, az gyakorlatilag határozatlan idejű, így értéke is nehezen becsülhető.
A konkurenciával kötött szereződésről az MTV felügyelőbizottsága megállapítja, az a színvonalas saját belső gyártást szinte teljesen ellehetetleníti, hiszen a köztévé lemond az erre egyedül alkalmas stúdiójáról.

Mezősi Tamás
Mezősi Tamás

Ez is érdekelhet