Az Erste Bank AG által javasolt igazgatósági (it) és felügyelő bizottsági (fb) tagokat delegálta a vezető testületekbe a Postabank Rt. rendkívüli közgyűlése. A nyolcfős it tagjai közül csak Szivi László, a Magyar Posta vezérigazgató-helyettese és Rudnay János, a Nemzetközi Vállalatok Magyarországi Egyesületének elnöke évi 4,8 millió forintnyi tiszteletdíjban, a többi szakember és az fb tagjai honorárium nélkül végzik munkájukat. A közgyűlés olymódon módosította a társaság alapszabályát, hogy az a korábbiaknál lényegesen nagyobb jogkört biztosít a társaság fb-jének, amely így kvázi irányítja majd a hitelintézetet. A közgyűlés leszavazta azt a kisrészvényesi javaslatot, hogy maradjon benn az alapszabályban az alaptőkeemeléskor a részvényesek számára adható jegyzési elsőbbség joga.
