A jövő feladataira koncentrálnak a paksi atomerőmű szakemberei, mivel lezárult az áprilisi üzemzavart követő munkaszakasz, amely a stabilizálódás, a körülmények vizsgálatát és a következmények felszámolásának előkészítését tartalmazta - mondta Kocsis István, az erőmű vezérigazgatója a mai 50. szakaszzáró sajtótájékoztatón.
2003. november 26. szerda, 12:50
