BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Pakson minden rendben, de még dolgoznak

A jövő feladataira koncentrálnak a paksi atomerőmű szakemberei, mivel lezárult az áprilisi üzemzavart követő munkaszakasz, amely a stabilizálódás, a körülmények vizsgálatát és a következmények felszámolásának előkészítését tartalmazta - mondta Kocsis István, az erőmű vezérigazgatója a mai 50. szakaszzáró sajtótájékoztatón.

2003. november 26. szerda, 12:50

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet