BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Spicli Rejtő cellájában?

Az ügyészség munkáját segítő fogdaügynök, azaz beépített hálózati személy is helyet kaphatott Rejtő E. Tibor fogdájában - írja a Népszava. Amióta az ügyészség ugyanis átszállította Rejtőt az Aradi utcai fogdából a Nagy Ignác utcai büntetés-végrehajtási intézetbe, a rendőrségnek nem volt módja kihallgatni a bankvezért.

2003. november 4. kedd, 08:47

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Mint az ismeretes Rejtő arra hivatkozva, hogy svábbogarak vannak a cellájában, átszállítását kérte a nyomozást felügyelő ügyészségtől, melyet teljesítettek is, ám a fogdatársakat - az eddigi gyakorlattól eltérően - nem szállították el. A Népszava informátorai szerint a bankvezér most sincs egyedül a fogdában, így az esetlegesen beépült fogdaügynök feladata lehet figyelni a fogvatartott viselkedését, illetve irányított kérdésekkel újabb információkat szerezni tőle.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet