BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

130 milliót szánnak a Tony Curtis-spot sugárzására

Várhatóan a hét végén forgatják le Tony Curtis-szel azt a két, 30 másodperces reklámfilmet, amely révén elsősorban amerikai turistákat kívánnak Magyarországra csalogatni – mondta sajtótájékoztatón Galla Gábor, a Magyar Turizmus (MT) Rt. vezérigazgatója.

2003. október 20. hétfő, 15:49

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A tervek szerint elsősorban vezető amerikai tv csatornákon mutatják be a szpotokat – így például a CNN-n és a CNBC-n bizonyosan látható lesz a film. E mellett valószínűleg más angolszász nyelvterületen be szeretnék mutatni a reklámot.

Az MT azért szeretné elsősorban az amerikai idősödő korosztályt utazásra bírni, mert ez a réteg rendkívül jelentős összegeket költ utazásra. Felmérések szerint az 50 fölötti amerikaiak évente 270 milliárd dollárt fordítanak turizmusra.

A tervek szerint a Tony Curtis által fémjelzett reklámra 130 millió forint körüli összeget szeretnének fordítani, ám erről végleges döntés még nem született.

Ábrahám Ambrus
Ábrahám Ambrus

Ez is érdekelhet