Döntését az Axelero vezetői sajnálattal veszik tudomásul, hiszen Krecz Tibor irányítása alatt, 2000 novembere óta, a média üzletág több téren is kimagasló eredményeket ért el - áll az erről kiadott közleményben. Személyében rendkívül képzett és meghatározó szakemberétől válik meg az Axelero.
Krecz vezetése alatt 2001-ben integrált közösségi szolgáltatások és szerkesztett tartalmak új publikációs formában jelentek meg a portálon, majd 2002-től az [origo] szolgáltatásai mobil eszközökön is elérhetőek lettek. Az elmúlt két és fél év alatt az [origo] folyamatosan a legnagyobb közönséget vonzó internetes médium maradt, a portál közönségforgalma 2000-től napjainkig meghétszereződött, bevételei megnégyszereződtek - közölte az Origo.
Krecz Tibor 1992-től 1997-ig a Figyelő gazdasági hetilap rovatvezetője, majd felelős szerkesztője volt, ezután 2000 novemberéig az RTL Klub hírigazgatói, később vezérigazgató-helyettesi posztját töltötte be.
A szakember az Axelerót elhagyva saját médiaprodukciós és tanácsadó társaságot alapít, és arra készül, hogy országos földi sugárzású televíziócsatornán tényműfajú produkcióval jelentkezzen.
Krecz Tibor távozása után az Axelero Internet média üzletágát továbbra is Simó György általános vezérigazgató-helyettes felügyeli, a főszerkesztői teendőket Weyer Balázs látja el, míg az értékesítési területért Mester Sándor felel.
