Az MTV-nél folytatja munkáját Krecz Tibor, aki korábban az RTL Klub hírigazgatója volt, és ma jelentette be távozását az Axelero Rt. médiaüzletágának vezetői posztjáról. Krecz Friderikusz Sándorral együtt készíti majd A Hetet leváltó új vasárnap esti közéleti magazint. A Feketén fehéren munkacímű produkció az olasz RAI Uno Porta a Porta műsorának magyar adaptációjaként kerülhet a képernyőre áprilisban. A szakember az Axelerót elhagyva saját médiaprodukciós és tanácsadó társaságot alapít majd a műsor elkészítéséhez.
Ma állt egyébként munkába Ragáts Imre tanácsadójaként Szabó Stein Imre, aki korábban az RTL Klub egykori kommunikációs igazgatójavolt, és tavaly sikertelenül indult a tévéelnök-választásokon. Csorba Mária, az MTV szóvivője az Index kérdésére elmondta: Szabó Stein feladata az lesz, hogy stratégiai kérdésekben segítse a közszolgálati televízió vezetésének munkáját.
