BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Krecz Tibor az MTV-hez igazol

Krecz Tibor, az [origo]-t kiadó Axelero Internet média üzletágának ügyvezető igazgatója 2003. április 1-jén távozik az Axelerotól. Az Index értesülése szerint Krecz az MTV A Hét című műsorát felváltó heti közéleti magazint készíti majd Friderikusz Sándorral együtt.

2003. március 24. hétfő, 16:51

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az MTV-nél folytatja munkáját Krecz Tibor, aki korábban az RTL Klub hírigazgatója volt, és ma jelentette be távozását az Axelero Rt. médiaüzletágának vezetői posztjáról. Krecz Friderikusz Sándorral együtt készíti majd A Hetet leváltó új vasárnap esti közéleti magazint. A Feketén fehéren munkacímű produkció az olasz RAI Uno Porta a Porta műsorának magyar adaptációjaként kerülhet a képernyőre áprilisban. A szakember az Axelerót elhagyva saját médiaprodukciós és tanácsadó társaságot alapít majd a műsor elkészítéséhez.

Ma állt egyébként munkába Ragáts Imre tanácsadójaként Szabó Stein Imre, aki korábban az RTL Klub egykori kommunikációs igazgatójavolt, és tavaly sikertelenül indult a tévéelnök-választásokon. Csorba Mária, az MTV szóvivője az Index kérdésére elmondta: Szabó Stein feladata az lesz, hogy stratégiai kérdésekben segítse a közszolgálati televízió vezetésének munkáját.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet