BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

MTV: Friderikusz-műsor lehet A hét helyén

Az Index értesülései szerint április közepén megszűnik a Magyar Televízió A hét című műsora. Baló György műsorának helyén Friderikusz Sándor jelentkezik majd egy új produkcióval.

2003. március 21. péntek, 13:22

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Baló és csapata a hírportál információi szerint más időpontban készíthet új műsort, ám arról egyelőre nincs döntés, milyen ez jellegű lesz, és azt sem lehet tudni, melyik napon sugároznák. Egyes hírek szerint a hétfő esti főműsoridőt ajánlották fel a kulturális igazgatónak, így az új műsor lehetséges, hogy hétfőnként este kilenctől jelentkezne, közvetlenül a Kékfény után.
Az Index úgy tudja, hogy a televízió vezetése azt reméli, Friderikusz színrelépésével sikerül majd az átlagosan félmilliós nézőszámot feljebb tornászni. Baló György nem kívánt nyilatkozni a nagy múltú magazin megszüntetéséről.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet