Baló és csapata a hírportál információi szerint más időpontban készíthet új műsort, ám arról egyelőre nincs döntés, milyen ez jellegű lesz, és azt sem lehet tudni, melyik napon sugároznák. Egyes hírek szerint a hétfő esti főműsoridőt ajánlották fel a kulturális igazgatónak, így az új műsor lehetséges, hogy hétfőnként este kilenctől jelentkezne, közvetlenül a Kékfény után.
Az Index úgy tudja, hogy a televízió vezetése azt reméli, Friderikusz színrelépésével sikerül majd az átlagosan félmilliós nézőszámot feljebb tornászni. Baló György nem kívánt nyilatkozni a nagy múltú magazin megszüntetéséről.
