BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Cipőt kapnak útilapu gyanánt a Salamander-dolgozók

A Salamander bonyhádi üzeméből elbocsátott dolgozók a végkielégítés mellett egy pár cipőt is kapnak - jelentette az MTI.

2003. március 17. hétfő, 14:15

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Megkezdődött a leépítés a Salamander tulajdonában lévő Sabona Kft.-nél, ahol ma a cég 560 dolgozója kapja meg a felmondását. Szőke István, a Tolna Megyei Munkaügyi Központ igazgató-helyettese szerint a cipőipari alkalmazottak elbocsátása a jogszabályok betartásával történik; hétfőtől felmondási idejüket töltik, a végkielégítés mellett egyéb juttatásokat, étkezési hozzájárulást, és egyebek között egy pár cipőt is kapnak.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet