Megkezdődött a leépítés a Salamander tulajdonában lévő Sabona Kft.-nél, ahol ma a cég 560 dolgozója kapja meg a felmondását. Szőke István, a Tolna Megyei Munkaügyi Központ igazgató-helyettese szerint a cipőipari alkalmazottak elbocsátása a jogszabályok betartásával történik; hétfőtől felmondási idejüket töltik, a végkielégítés mellett egyéb juttatásokat, étkezési hozzájárulást, és egyebek között egy pár cipőt is kapnak.
