BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Versenyhivatali büntetés az Electro Worldnek

A fogyasztók megtévesztése miatt kétmillió forintos bírságot szabott ki Electro World Magyarország Kft.-re a A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) Versenytanácsa.

2003. február 6. csütörtök, 13:22

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A cég azzal sértette meg a versenytörvényt, hogy megrendelt áru vételárát kifizető vásárlókat nem tájékoztatta arról, hogy a szállítás megígért, konkrét időpontja is bizonytalan.
A vásárlói kifogások a társaság első, budaörsi áruházának megnyitása, 2002 februárja után jelentkeztek. A GVH az Electro Worldöt eltiltotta
a jogsértő magatartástól, s "enyhítő körülményként" értékelte, hogy az elmúlt hónapokban a társaság igyekezett a panaszokat orvosolni.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet