BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Sokba van a téli valóság sója

Budapesten november közepétől január végéig 40 ezer tonna sót, sóval kevert más anyagot és homokot szórtak ki az utakra a közútkezelők, ugyanez Pest megyében is meghaladja a nyolcezer tonnát - írja a Népszabadság.

2003. január 30. csütörtök, 09:41

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A fővárosban kiszórt só kilogrammonként 11 forintba, a környezetbarát zeolit 13 forintba, a homok köbmétere pedig 600 forintba került. Budapesten egy lakosra az idei szezonban 22 kilogramm síkosságmentesítő anyag "jutott". A közbeszerzési értékhatár felett nyílt pályázatot írnak ki, egyéb esetben a legkedvezőbb ajánlatot választják. Az FKF Rt. főbb beszállítói a Méhes Kft., az Octopus Kft., a Dunasol Kft., a Kvarchomok Kft. és a Geoproduct Kft. A lap információi szerint síkosságmentesítésre ezen a télen több mint 400 millió forint ment el a fővárosban.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet