A posta vezetése el akarja kerülni, hogy versenyhelyzetet teremtsen saját termékeinek, így tárgyalásokra kerül majd sor a Generali-Providenciával és más a postai hálózaton keresztül is forgalmazó biztosítókkal – írja a Világgazdaság. Az új biztosítók a vezetők szerint 4-5 éven belül válhatnak nyereségessé.
