A társaság a tavalyi 2,8 milliárd forint árbevétel után idén legalább 3,3 milliárddal számol, s a múlt évi mintegy 48 milliós adózott nyereség után ebben az évben 80-90 millió közöttit vár.
A főleg másológépeket, valamint nyomtatókat forgalmazó társaság a korábbi évekhez hasonlóan itthon a második-harmadik hellyel számol a Canon mögött, illetve előtt. A társaság idei összes árbevételéből mintegy 20 százalékot a közbeszerzési pályázatok nyerteseként ért el. Ennek arányát a jövőben legalább tartani, de inkább növelni szeretnék - mondta az ügyvezető igazgató. A Minolta a következő évben mintegy 3,6 milliárdos árbevétellel számol.
