BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megszűnt a forgalom Almsáfüzitő és Lábatlan között

A dunai árvíz miatt péntek déltől Almásfüzitő és Lábatlan között nem közlekednek a vonatok. mivel a közúton való közlekedés szintén korlátozott, a vonatpótló autóbuszok sem közlekednek.

2002. augusztus 16. péntek, 15:56

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A hegyeshalmi fővonaln, Komárom és Almásfüzitő között az egyik vágányt már szerdán lezárták, a fennmaradó vágányon életbe léptetett sebességkorlátozás miatt 15-25 perces késésre lehet számítani. Elképzelhető, hogy a jelenlegi 60 km/órás sebességkorlátozást a MÁV 40 km/órára csökkenti, ami további 20-25 perc késést eredményezne. Az árvíz miatt a MÁV szerda óta nem téríti meg az a vonatkésések kapcsán egyébként visszaigényelhető IC-pótjegyek árát.

Kummer Krisztián
Kummer Krisztián

Ez is érdekelhet