BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kiengedték Vellait és Vajdát

A Fővárosi Bíróság a mai napon megszüntette Postáné dr. Vellai Györgyike és Vajda László házi őrizetét, ugyanakkor fenntartotta a lakhelyelhagyási tilalmat - értesült a Napi Online.

2002. július 19. péntek, 14:20

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A vádlottak közel három és fél éve állnak büntető kényszerintézkedés hatálya alatt. 2001. augusztusától házi őrizetben voltak és ez idő alatt egyszer sem szegték meg az őrizet szabályait, a rendőrség valamint a bíróság megkereséseinek maradéktalanul eleget tettek. A bíróság a döntés indoklásakor mindezeket figyelembe vette, ugyanakkor fenntartotta annak lehetőségét, hogy a körülmények megváltozásával ismét súlyosabb kényszerintézkedést alkalmazzon, továbbá fenntartotta a lakhelyelhagyási tilalmat is. Ennek értelmében a vádlottak nem hagyhatják el Budapest területét.

Kummer Krisztián
Kummer Krisztián

Ez is érdekelhet