BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Matáv is készül az SMS bevezetésére

A mobiltávközlésből ismert rövid üzenetek, az SMS-ek küldésének népszerűsége arra késztette a Matávot, hogy szintén bevezesse ezt a szolgáltatást. Jelenleg műszakilag tesztelik a rendszert, s ha ez sikerrel zárul, elképzelhető, hogy a vezetékes telefonok tulajdonosai még az év folyamán igénybe vehetik a társaság új szolgáltatását. A szolgáltatás áráról egyelőre nem tudni részleteket. A Matáv ígéri, hogy a hálózaton belüli SMS-küldés ára nem lesz magasabb, mint mobilon. (Részletek a hétfői NAPI Gazdaságban.)

2002. április 15. hétfő, 05:59

Economx
Economx

Ez is érdekelhet