A Honvédelmi Minisztérium beszerzési és beruházási hivatala sajtótájékoztatóján elhangzott, hogy az elmúlt négy év alatt több mint 500 magyar céggel kötöttek üzletet, egyes ágazatok éves árbevételét ez meghatározóan befolyásolta. Bese Ferenc, a hivatal vezérigazgatója elmondta, hogy a NATO beszerzési programjában - azaz az NSIP keretében - 60 milliárd forintos beruházás valósul meg, amiből 4 milliárd már realizálódott.
2002. február 20. szerda, 12:55
