A Budapesti Közlekedési Részvénytársaság 2002 első felében 15 új trolibusz forgalomba állításával megkezdi a régi, 25 éves járművek leváltását. Az új trolik a 70-es trolibusz vonalán, az Erzsébet királyné útja és a Kossuth tér között közlekednek majd. Budapest főpolgármestere szerdán mutatja be az új trolibusz prototípusát.
2002. február 5. kedd, 12:08
