A Westel Mobiltávközlési Rt. ügyfeleinek száma pénteken elérte a 2,5 milliót. Az elmúlt évben csaknem 900 ezerrel nőtt a Westel-előfizetők száma, s decemberben többen csatlakoztak a társasághoz, mint 1994 márciusa és 1996 decembere között. A Westel szerint a 2002 a csomagkapcsolt adatátviteli szolgáltatás, a GPRS éve lesz.
2002. január 4. péntek, 15:13
