A távközlési illetve az informatikai recesszióból várhatóan félév múlva kezd kilábalni az iparág. Magyarországon pedig valamivel a nyugati fellendülés előtt elindulhat ez a folyamat - mondta Fodor István, az Ericsson Magyarország Kft. vezérigazgatója. A cég tavalyi árbevétele 35 milliárd forint volt, míg az idén 28 milliárdra számítanak, ám Fodor szerint ennél a 20 százaléknál a piac jelentősebben bővült.
2001. december 7. péntek, 10:43
