BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Félév múlva távközlési és informatikai fellendülés

A távközlési illetve az informatikai recesszióból várhatóan félév múlva kezd kilábalni az iparág. Magyarországon pedig valamivel a nyugati fellendülés előtt elindulhat ez a folyamat - mondta Fodor István, az Ericsson Magyarország Kft. vezérigazgatója. A cég tavalyi árbevétele 35 milliárd forint volt, míg az idén 28 milliárdra számítanak, ám Fodor szerint ennél a 20 százaléknál a piac jelentősebben bővült.

2001. december 7. péntek, 10:43

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet