Új modell gyártását tervezi jövőre Magyarországon a Suzuki. Suzuki Motor Corp. Magyarországon tárgyaló elnöke Osamu Suzuki Orbán Viktorral folytatott megbeszélése után jelentette be, hogy modellváltás eszközberuházásokat is igényel. Ennek értékéről nem nyilatkozott, ahogy arról sem számolt be, hogy a jelenlegi esztergomi gyártóbázis bővítésével, vagy új telephely kialakításával biztosítanák a terepet. Az új modellnek köszönhetően jövőre 100 ezer autó gyártását és értékesítését tervezik, szemben az idei 83 ezerrel, miből 55 ezer kelt el külföldön a többit belföldön adták el.
2001. december 6. csütörtök, 11:44
