A Fujitsu Siemens Computers Kft. az idén a tervek szerint 68 százalékkal növeli a tavalyi 2,6 milliárd forintos árbevételét - közölte Poros Gábor, a társaság ügyvezető igazgatója egy mai sajtótájékoztatón. A cég szakmai középtávú célja, hogy a legnagyobb hazai 3-5 társaság közé kerüljön. Az elmúlt évben egyébként 43 ezer eurót tett ki a társaság profitja, ami az idén több mint a duplája lesz.
2001. december 3. hétfő, 11:55
