A szolgáltató csak abban az esetben szerezheti meg a tanúsítványt, ha százezer számlából csak egy esetben tapasztalnak túlszámlázást. Drozdy Győző, a Pannon GSM vezérigazgató-helyettese azért tartja fontosnak a dokumentumot, mert a cég ezzel igazolja – amit egyébként az ügyfél nem tud pontosan ellenőrízni –, hogy az árlistán általa megadott tarifákat korrektül alkalmazza. A társaságoknak egyébként évente minőségfelügyeleti díjat kell fizetniük a Hírközlési Főfelügyeltnek, amit a különböző tanúsítványok megszerzésével részben megspórolhatnak. A Pannon évente előfizetőnként 137 forintot fizet ilyen címen, ám az még nem ismert, hogy ez a dokumentum mekkora kedvezményt biztosít a mobiltelefon-szolgáltatóra.
