BUX 138954.79 -0,39 %
OTP 44840 -0,18 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hitelfelvételre készülnek a Posta leányvállalatai

Idén az első félévben több mint 6 milliárd forint adózás előtti nyereséget ért el a Magyar Posta (MP) Rt. - mondta Kalmár István a társaság elnök-vezérigazgatója az Országgyűlés informatikai bizottságának ülésén.

2001. szeptember 20. csütörtök, 14:20

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet