BUX 138459.44 -0,74 %
OTP 44620 -0,67 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kétszázmillió forintos beruházás a magyar Vodafone-nál

Ma adták át a magyar Vodafone hálózatfelügyeleti központját. A beruházás 200 millió forintjába került a társaságnak - mondta Vitai Attila, a Vodafone márkanév alatt szolgáltató V.R.A.M. Rt. vezérigazgatója. A 320 ezer aktív előfizetőt számláló cég az idei további fejlesztéseknek köszönhetően az év végére a lakosság 95 százalékát fedi majd le hálózatával.

2001. szeptember 18. kedd, 13:32

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet