BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A VDSZSZ felmondja a MÁV-val kötött szerződést

A Vasúti Dolgozók Szabad Szakszervezete 2001. december 31-ével felmondja a MÁV-val kötött három éves megállapodást, ami után a szerződés érvényét veszti és új jogi helyzet áll elő. A szakszervezet azért mondja fel a megálapodást, mert a szerződés 6 pontja közül öt egyáltalán nem teljesült.

2001. szeptember 10. hétfő, 12:07

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet