BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Harkány 1,1 milliárd forintot fizetne a Harkányi Gyógyfürdő feléért

A társtulajdonos harkányi helyhatóság immár 1,1 milliárd forintot ajánl a Harkányi Gyógyfürdő Rt. 50 százalékos, a Baranya Megyei Önkormányzat tulajdonában lévő részvénycsomagjáért – tudta meg a NAPI Gazdaság. A vevő készpénzzel és ingatlanokkal fizetné ki a már jó ideje fejlesztésre szoruló cég felét. Bár az ajánlott fizetési konstrukciót illetően még jelentős véleménykülönbség van az önkormányzatok között, az már biztosnak látszik, hogy a céget érintő személyi kérdésekben meg tudnak állapodni a tulajdonosok, s így a Széchényi terv pályázatán is elindulhat az rt. Részletek a holnapi Befektetőben.

2001. szeptember 9. vasárnap, 06:59

Economx
Economx

Ez is érdekelhet