A következő 3-4 évben 10-12 bevásárlópark felépítését tervezi Magyarországon, elsősorban Budapesten az osztrák tulajdonban levő Center Invest-csoport. Az első két kereskedelmi egység, a Hűvösvölgyi bevásárlópark és az Óbudai bevásárlópark építése még az idén elkezdődik, előbbit megnyitását jövő márciusban, utóbbiét pedig fél évvel később tervezi a beruházó. Részletek a hétfői Befektetőben.
2001. július 15. vasárnap, 07:59
