Az NTT DoCoMo elnöke, Keiji Tachikawa kijelentette, nem tart attól, hogy a harmadik generációs mobilszolgáltatásuk kevésbé népszerű lenne, mint jelenlegi i-mode szolgáltatásuk. A DoCoMo 3G szolgáltatását május 30.-a óta tesztelik, s ez a folyamat az elnök szerint szeptemberig biztosan eltart, így a szolgáltatás októberben lehet elérhető az előfizetők számára.
2001. július 2. hétfő, 15:29
