Az Electrolux AB eladta az EQT észak-európai magánbefektető cégnek szabadidő-termékcsaládjának nagy részét, ami magában foglalja a Magyarországon gyártott abszorbciós hűtőgépeket is. Az értékesítés csak annyiban érinti a jászberényi gyártást, hogy a későbbiekben már az új tulajdonos megbízásából folyik majd a termelés. Tavaly 160 ezer darab ilyen hűtőgép készült az Electrolux magyarországi telephelyén.
2001. június 14. csütörtök, 12:55
