BUX 139737.71 0,64 %
OTP 45750 0,99 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Több mint kétszeresére növelte árbevételét az SAP Hungary (részletek)

Az SAP Hungary Kft. tavaly több mint a duplájára, 5,68 milliárd forintra növelte árbevételét 1999-hez képest, s a forgalom az előzetes várakozást is 10 százalékkal meghaladta - közölte Vahl Tamás, a társaság ügyvezető igazgatója.

2001. május 17. csütörtök, 13:52

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Magyarországon 60 százalék feletti piacrészesedésű, integrált vállalatirányítási rendszereket készítő és forgalmazó vállalat adózott eredménye tavaly 1,291 milliárd forint lett, szemben az egy évvel korábbi 518 millió forinttal, míg üzemi eredménye az 1999-ben elért 579 millió forintról 1,5 milliárd forintra nőtt.
Az SAP értékesítési struktúráját az idén megváltoztatták, egyre nagyobb súlyt fektetnek a telekomcégek számára nyújtott vállalatirányítási rendszerek értékesítésére, valamint a közigazgatási szektor igényeinek kielégítésére.
Az SAP Hungary tavaly kifejezetten a köztisztviselők illetmény-számfejtésére szolgáló programot dolgozott ki; a fejlesztés bekerülési költsége 56 millió forint volt. Ezt a rendszert vezették be tavaly az Országos Nyugdíjbiztosítási Igazgatóságon és az Agrárintervenciós Központban is, s az SAP felkészült arra, hogy központi kormányzati igény esetén feladatot vállaljon a központosított illetményfejlesztés országos szintű megvalósításában.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet