BUX 137704.05 -1,28 %
OTP 44220 -1,56 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A SAP Hungary bevételei 3 milliárd forinttal nőttek

Az SAP Hungary Kft. tavaly mintegy 3 milliárd forinttal, csaknem 5,7 milliárd forintra növelte árbevételét 1999-hez képest - közölte Vahl Tamás, a társaság ügyvezető igazgatója.

2001. május 17. csütörtök, 12:19

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A társaság tavalyi forgalma 10 százalékkal haladta meg előzetes várakozásaikat, a bővülést a szolgáltatási terület és a termékértékesítésből származó bevétel növekedéséhez egyaránt hozzájárult - adta hírül az MTI. Az integrált vállalatirányítási rendszereket készítő és forgalmazó vállalat adózott eredménye tavaly 1,3 milliárd forint lett, szemben az egy évvel korábbi 518 millió forinttal. Üzemi eredménye az 1999-ben elért 579 millió forintról 1,5 milliárd forintra nőtt.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet