A GSM PRO-rendszert az Ericsson fejlesztette ki, a világon - a Westellel együtt - négy cég árusítja kereskedelmi forgalomban. A Westel tavaly 280 millió forintot fordított a rendszer bevezetésére.
A Westel Mobil Távközlési Rt. eddig 500 GSM PRO SIM-kártyát értékesített, és egy aláírás előtt álló szerződés alapján hamarosan ezer főlé nő a zárt láncú csoporthívást is lehetővé tevő PRO-rendszerhez csatlakozók száma - mondta Winkler János vezérigazgató-helyettes.
2001. április 20. péntek, 10:50

A GSM PRO-rendszert az Ericsson fejlesztette ki, a világon - a Westellel együtt - négy cég árusítja kereskedelmi forgalomban. A Westel tavaly 280 millió forintot fordított a rendszer bevezetésére.