BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Gyógyszerár-emelés legkorábban márciusban

Legkorábban márciusban emelkedhet a gyógyszerek ára - jelentette be Mikola István egészségügyi miniszter. A gyógyszergyártók és Mikola elődje között született tavalyi megállapodás értelmében január 1-től emelkedett volna - átlagosan 4,2 százalékkal - a gyógyszerek ára. A tárca azt tervezi, hogy a halasztás ideje alatt újratárgyalja a gyártókkal a megállapodás több pontját.

2001. január 16. kedd, 14:22

Ádám Viktor
Ádám Viktor

Ez is érdekelhet