BUX 139185.47 -0,08 %
OTP 45330 0,07 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Óvatosan, de erősödik Budapest

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 23,07 pontos nyitás után emelkedett pénteken délelőtt.

2022. március 11. péntek, 12:22

Fotó: Napi.hu / Lowescher Ábel
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX 11.30 órakor 42 441,88 ponton állt, ami a csütörtöki záróértékéhez képest 413,55 pontos, 0,98 százalékos emelkedés, a pénteki nyitásnál 390,48 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma délelőtt 7,1 milliárd forint volt, a vezető részvények a Richter kivételével emelkedtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 44 forinttal, 1,72 százalékkal 2598 forintra erősödött.

Az OTP-részvények ára 185 forinttal, 1,60 százalékkal 11 725 forintra nőtt.

A Magyar Telekom árfolyama 5,0 forinttal, 1,27 százalékkal 399 forintra emelkedett.

A Richter-papírok árfolyama 60 forinttal, 0,85 százalékkal 7040 forintra csökkent - írta az MTI.

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet