BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Gyengült csütörtökön a forint

Gyengült csütörtökön a forint a bankközi devizapiacon; 0,4 százalékkal az euróval, 0,3 százalékkal a dollárral és 0,5 százalékkal a svájci frankkal szemben - írja az MTI.

2022. február 17. csütörtök, 19:28

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az euró jegyzése a reggel hét órai 355,18 forintról 356,64 forintra emelkedett este hét órára, a dollárt 312,75 forint után 313,77 dolláron jegyezték este, a svájci frank jegyzése pedig a reggeli 339,45 forintról 341,08 forintra ment fel.

A forint gyengült a hét eleji kezdéshez képest, 0,2 százalékkal az euróval és 0,5 százalékkal a svájci frankkal szemben. A dollár ellenében csak egy hajszálnyival áll gyengébben csütörtök esti jegyzésén.

Az év eleji árfolyamához képest erősebben áll a forint, 3,4 százalékkal az euróval és a dollárral, valamint 4,3 százalékkal a svájci frankkal szemben.

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet