BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Lejtőre került a forint

Gyengült a forint árfolyama a főbb devizákhoz képest a nemzetközi bankközi devizapiacon csütörtök reggel szerda estéhez képest.

2022. január 6. csütörtök, 07:37

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az euró 362,78 forintra erősödött reggel 7 órakor a szerda este hétkor jegyzett 361,32 forintról - derül ki az MTI híréből. A dollár árfolyama 318,55 forintról 320,74 forintra nőtt, a svájci franké pedig 347,81 forintról 349,39 forintra emelkedett. Az euró 1,1310 dollárra gyengült a szerda esti 1,1343 forintról.

A Bloomberg statisztikái szerint az elmúlt 12 hónapban 345 forint volt a legalacsonyabb euróárfolyam, a legmagasabb pedig meghaladta a 370 forintot. Tavaly november óta pedig stabilan 360 forint felett van a jegyzés. 

Csernátony Csaba
Csernátony Csaba

Ez is érdekelhet