BUX 139671.45 0,03 %
OTP 45660 -0,67 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

1,5 százalékos pluszban áll a BUX kora délután

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a mínusz 9,86 pontos nyitás után emelkedett csütörtökön kora délutánig. A BUX 14.30 órakor 47 937,48 ponton állt, ami az előző, szerdai záró értékéhez képest 699,39 pontos, 1,48 százalékos emelkedés, a csütörtöki nyitásnál 709,25 ponttal magasabb - írja az MTI.

2021. július 1. csütörtök, 14:49

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A részvénypiac forgalma fél háromig 5,0 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 42 forinttal, 1,78 százalékkal 2400 forintra erősödött, 601,6 millió forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára 280 forinttal, 1,75 százalékkal 16 235 forintra nőtt, forgalmuk 3,4 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama nem változott, 427 forint maradt, forgalma 51,7 millió forint volt.

A Richter-papírok árfolyama 80 forinttal, 1,01 százalékkal 7970 forintra erősödött, a részvények forgalma 380,4 millió forintot ért el.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet