A részvénypiac forgalma fél háromig 4,0 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 12 forinttal, 0,49 százalékkal 2438 forintra erősödött, 799,8 millió forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 155 forinttal, 0,93 százalékkal 16 785 forintra nőtt, forgalmuk 2,0 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 2,0 forinttal, 0,47 százalékkal 422 forintra csökkent, forgalma 144,4 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 10 forinttal, 0,12 százalékkal 8315 forintra emelkedett, a részvények forgalma 590,3 millió forintot ért el.
