BUX 139848.57 0,16 %
OTP 45960 -0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Erősödik a BUX

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 14,18 pontos nyitás után emelkedett kedden kora délutánig. A BUX 14.30 órakor 49 281,85 ponton állt, ami az előző, hétfői záróértékéhez képest 266,61 pontos, 0,54 százalékos emelkedés, a keddi nyitásnál 252,43 ponttal magasabb - írja az MTI.

2021. június 15. kedd, 14:41

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A részvénypiac forgalma fél háromig 4,0 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 12 forinttal, 0,49 százalékkal 2438 forintra erősödött, 799,8 millió forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára 155 forinttal, 0,93 százalékkal 16 785 forintra nőtt, forgalmuk 2,0 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama 2,0 forinttal, 0,47 százalékkal 422 forintra csökkent, forgalma 144,4 millió forint volt.

A Richter-papírok árfolyama 10 forinttal, 0,12 százalékkal 8315 forintra emelkedett, a részvények forgalma 590,3 millió forintot ért el.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet