A BUX fél 12-kor 44 467,91 ponton állt, ami az előző, pénteki záróértékéhez képest 303,54 pontos, 0,69 százalékos emelkedés, a hétfői nyitásnál 302,81 ponttal magasabb. A részvénypiac forgalma délelőtt 3,9 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek a pénteki záráshoz képest - írja az MTI.
- A Mol 10 forinttal, 0,45 százalékkal 2208 forintra erősödött.
- Az OTP-részvények ára 115 forinttal, 0,83 százalékkal 13 990 forintra nőtt.
- A Magyar Telekom árfolyama 4,0 forinttal, 0,98 százalékkal 413 forintra emelkedett.
- A Richter-papírok árfolyama 60 forinttal, 0,71 százalékkal 8570 forintra erősödött.
