BUX 138954.79 -0,39 %
OTP 44840 -0,18 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem indult jól a nap Budapesten

Mínuszokkal indult a nap a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT), de a nyitás utá alig egy órával kijött a gödörből a részvényindex.

2021. március 19. péntek, 10:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A reggeli gyengélkedést követően sikerült a csütörtöki zárószintje fölé küzdenie magát a BUX-nak. A részvényindex 0,1 százalékkal a tegnapi zárószint fölött, 44 513 pontnál állt délelőtt 10 óra előtt néhány perccel.

A vezető részvények közül az OTP volt az egyedüli, amelyik erősödni tudott, a bank papírjai 0,7 százalékos drágulást követően 13 790 forinton forogtak.

Ezzel szemben a Mol 0,5 százalékos gyengülést követően 2190 forintot, a Magyar Telekom 0,2 százalékos esés után 409, a Richter pedig szintén 0,2 százalékos lecsúszás után 8855 forintnál járt.

Szabó Zsuzsanna
Szabó Zsuzsanna

Ez is érdekelhet