BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elfogyott a reggeli lendület Budapesten

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX a reggeli pluszos kezdés után délelőtt fél 11-re átkerült a vörös zónába.

2021. március 12. péntek, 10:51

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A vezető részvények közül a Richter volt az egyedüli, amelyik erősödött, a gyógyszeripari részvény 0,9 százalékos erősödéssel 8385 forintnál járt.

A Mol a csütörtöki zárószintjén stagnált 2214 forinton.

Az OTP részvényei közel 1 százalékkal estek, a papírok 13 540 forinton forogtak.

A Magyar Telekom részvényei 0,6 százalékos gyengülést követően pedig 407 forintot értek.

Szabó Zsuzsanna
Szabó Zsuzsanna

Ez is érdekelhet