A BUX dél körül 0,4 százalékos nyereségben állt 44 328 pontnál. A vezető részvények vegyesen teljesítettek: az OTP és a Mol erősödött, míg a Richter és a Magyar Telekom gyengült.
Az OTP papírja 1,3 százalékot drágultak, részvényei 14 500 forintot értek. A Mol 0,7 százalékkal került feljebb, részvényei 2720 forinton forogtak.
Ezzel szemben a Richter dél körülre átcsúszott a veszteséges zónába a reggeli pluszos kezdést követően, azaz 0,5 százalékos esést követően 6665 forintot értek a részvényei.
A Magyar Telekom dél körül szintén a vesztes oldalon állt, a telekommunikációs részvények papírjai ugyanis 0,2 százalékos gyengülést követően 457 forintnál jártak.
