BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Vegyes délelőttöt tudhat maga mögött Budapest

Vegyes délelőttöt tudhatnak maguk mögött a magyar vezető részvények. A BUX viszont ettől függetlenül pluszban jár.

2020. január 22. szerda, 12:11

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A BUX dél körül 0,4 százalékos nyereségben állt 44 328 pontnál. A vezető részvények vegyesen teljesítettek: az OTP és a Mol erősödött, míg a Richter és a Magyar Telekom gyengült.

Az OTP papírja 1,3 százalékot drágultak, részvényei 14 500 forintot értek. A Mol 0,7 százalékkal került feljebb, részvényei 2720 forinton forogtak.

Ezzel szemben a Richter dél körülre átcsúszott a veszteséges zónába a reggeli pluszos kezdést követően, azaz 0,5 százalékos esést követően 6665 forintot értek a részvényei.

A Magyar Telekom dél körül szintén a vesztes oldalon állt, a telekommunikációs részvények papírjai ugyanis 0,2 százalékos gyengülést követően 457 forintnál jártak.

Szabó Zsuzsanna
Szabó Zsuzsanna

Ez is érdekelhet