A BUX fél 1 körül 45 935 ponton állt, ami nagyjából megfelel a csütörtöki záró értéknek. A részvénypiac forgalma délelőtt 3,3 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest az MTI szerint.
A Mol 1,2 százalékkal 2950 forintra erősödött.
Az OTP-részvények 0,3 százalékkal 15 340 forintra csökkentek.
A Magyar Telekom árfolyama 1 százalékkal 454 forintra nőtt.
A Richter-papírok pedig 0,9 százalékkal 6385 forintra estek.
