BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Visszatért a csütörtöki kezdőszintjére a BUX

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a mínusz 14,13 pontos nyitás után visszatért a csütörtöki zárószintjéhez péntek kora délutánra.

2019. december 20. péntek, 12:35

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A BUX fél 1 körül 45 935 ponton állt, ami  nagyjából megfelel a csütörtöki záró értéknek. A részvénypiac forgalma délelőtt 3,3 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest az MTI szerint.

A Mol 1,2 százalékkal 2950 forintra erősödött.

Az OTP-részvények 0,3 százalékkal 15 340 forintra csökkentek.

A Magyar Telekom árfolyama 1 százalékkal 454 forintra nőtt.

A Richter-papírok pedig 0,9 százalékkal 6385 forintra estek.

Szabó Zsuzsanna
Szabó Zsuzsanna

Ez is érdekelhet