A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX fél 12 körül 0,5 százalékos erősödést követően 42 375 pontnál állt.
A vezető részvények közül a Mol és az OTP emelkedett a Richter és a Magyar Telekom pedig esett.
Az OTP 1,5 százalékos erősödéssel 13 780 forintig jutott. A Mol 0,3 százalékos nyereségben állt, ami 2920 forintos részvényárfolyamot jelentett.
A Richter 0,2 százalékkal gyengült hétfő délelőtt, részvényei 5450 forintot értek.
A Magyar Telekom 0,7 százalékot esett, a papírok árfolyama 436 forintnál mozgott.
