BUX 139275.02 -0,02 %
OTP 45260 -0,09 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Vegyes a kép a budapesti tőzsdén

A délelőtti kereskedésben vegyesen mozogtak a BÉT-en a vezető részvények.

2019. november 4. hétfő, 11:40

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX fél 12 körül 0,5 százalékos erősödést követően 42 375 pontnál állt.

A vezető részvények közül a Mol és az OTP emelkedett a Richter és a Magyar Telekom pedig esett.

Az OTP 1,5 százalékos erősödéssel 13 780 forintig jutott. A Mol 0,3 százalékos nyereségben állt, ami 2920 forintos részvényárfolyamot jelentett.

A Richter 0,2 százalékkal gyengült hétfő délelőtt, részvényei 5450 forintot értek.

A Magyar Telekom 0,7 százalékot esett, a papírok árfolyama 436 forintnál mozgott.

Szabó Zsuzsanna
Szabó Zsuzsanna

Ez is érdekelhet